המכונית קיה פיקנטו הינה מכונית מוצלחת ביותר מקטגוריית רכבי המיני, בעלת אחיזה טובה על הכביש, ונוכחות מרשימה. המכונית הינה נוחה ביותר לנסיעה עירונית, והיא מתוכננת בצורה מושלמת כך שחוויית הנהיגה שלכם תהיה דינאמית ונעימה ביותר. ראש מחלקת העיצוב של חברה קיה, פיטר שרייר, השקיע מחשבה מרובה ביצירת מכונית זו, אשר ניחנת בעיצוב מקורי ויפיפה. המכונית מעוצבת להפליא גם מבפנים: תא הנוסעים עשוי מחומרים איכותיים ומוצקים, והוא כולל הגה, שעונים, ידית הילוכים ושאר אביזרים ברמת גימור גבוהה.

האבזור האיכותי והמפנק ברכב קיה פיקנטו

קיה פיקנטו מגיעה יחד עם אלמנטים רבים אשר מסייעים לכל נהיגה להפוך לחוויית נהיגה מעולה: מערכת שמע מקורית, חיבור לאייפון, חיבור ל-AUX, חיבור ל-USB, תא אחסון מתחת למושב הקדמי, ארבעה רמקולים, ומזגן מקורי רב עוצמה. כמו כן, הרכב מכיל מחשב דרך עם מחוון ECO, מגבים עם מהירות משתנה, שקע אספקת מתח בשידה המרכזית, ומנגנון כיבוי אורות אוטומאטי.

המנוע והיכולת הביצועית של הרכב

קיה פיקנטו מגיעה יחד עם מנוע חזק, אשר מאפשר ביצועים דינאמיים, ונסיעה מאתגרת ומהנה במיוחד. ניתן לקבל את המנוע עם תיבת הילוכים אוטומטית של ארבעה הילוכים קידמיים ואחד אחורי, או עם תיבת הילוכים ידנית. המנוע בקיה פיקנטו הינו מנוע מסוג KAPPA 1.2 CVVT, והוא כולל נפח של 1.24 ליטרים. מנוע זה יכול לייצר הספק של 85 כוח סוס, והוא מגיע למומנט מרבי של 12.3 קג"מ.

הבטיחות בקיה פיקנטו

קיה פיקנטו ידועה ברמת הבטיחות הגבוהה שהיא מספקת לנהג ולכל יתר הנוסעים. הרכב כולל לא פחות משש כריות אוויר: שתי כריות אוויר קדמיות, שתי כריות אוויר צידיות, ושתי כריות וילון להגנת היושבים מלפנים ומאחור. כמו כן, רכב זה מצויד במערכות רבות אשר מבטיחות נהיגה בטוחה ונעימה: בין מערכות אלו, קיימת מערכת ABS לארבעה גלגלים אשר מונעת את נעילתם בזמן מצב מסוכן, מערכת ESP וגם TCS לבקרת יציבות אלקטרונית, ומערכת BAS לסיוע לבלימה בשעת חירום. מעבר לכך, הרכב כולל מערכת EBD לחלוקה אלקטרונית של כוח הבלימה, ומערכת ESS להתראה בעת בלימת חירום. מעבר לכך, הרכב כולל מעטפת פלדה להגנת הנוסעים, אזורי קריסה וספיגה, משענות ראש מתכווננות במושבים קדמיים ואחוריים, נעילת ביטחון לילדים בדלתות האחוריות, והתראה קולית לחגירת חגורות בטיחות למושבים הקדמיים.

אחריות- איתך לאורך כל הדרך

הקיה פיקנטו מגיעה עם אחריות של לא פחות משבע שנות אחריות על המנוע, תיבת ההילוכים, והציריות. לרוב, תקופת האחריות נמשכת לתקופה של שלוש שנים בלבד, ואכן האחריות על קיה הינה ארוכה מהרגיל. עובדה זאת מעידה על האיכות הגבוהה של מרכיבי הרכב, על אמינות גבוהה, ועל קריטריונים גבוהים ביותר. מעבר לכך, החברה מעניקה אחריות מלאה על הרכב למשך תקופה של שלוש שנים למעט הצמיגים, המצבר, הברקסים,ובלאי הנובע מנהיגה.

קטגוריות: דגמי קיה

סגור לתגובות.