אנשים אשר מחזיקים ברכבי קיה ונתקלים בצורך לבקר במוסך, ניצבים קודם בפני השאלה "באיזה מוסך לבחור?". לרוב, הבחירה נעה בין מוסך פיראטי, אשר פועל ללא פיקוח, למוסך פרטי מורשה, אשר מחזיק ברישיון אך אינו מתמחה ברכב מתוצרת ספציפית, או מוסך קיה מורשה- אשר מחזיק ברישיון משרד התחבורה, ומוכר מטעם החברה. מוסכים אלו מטפלים אך ורק ברכבים של מותג זה, והם יכולים להעניק טיפול מקצוע, אמין ומקיף, מאחר שהם מחזיקים בכל הידע הנדרש לטיפול ברכבי החברה קיה. מוסך קיה מורשה פועל בדיוק לפי הוראות היצרן, ולכן הוא יכול לטפל ברכבכם באופן המדויק ביותר.

מהם היתרונות של מוסכים מורשים של החברה?

רק מוסכי קיה יכולים להעניק לך אחריות מלאה על הטיפול שנעשה ברכבך, בניגוד לטיפול הנעשה במוסכים שאינם מומחים לרכבי החברה. מעבר לכך, מוסך של החברה כולל צוות מיומן ומקצועי של עובדים, אשר עוברים הכשרות והשתלמויות מטעם היבואן, וכך נשארים מעודכנים בכל הקשור להתפתחויות טכנולוגיות והחידושים האחרונים הנוגעים לרכבי החברה. סיבה טובה נוספת לבחור במוסכי קיה, הינה שמוסכים אלו מחויבים לעשות שימוש אך ורק בחלקי חילוף מקוריים. כלומר, בעת שאתם מביאים את רכבכם לטיפול במוסך החברה, אתם יכולים להיות בטוחים כי לא יוכנסו לרכבכם חלקים חילופיים אשר עלולים להסב לו נזק.

מחיר הטיפול במוסך מורשה יבואן

ייתכן כי לעיתים תמצאו כי תיקון ספציפי עלול להיות זול יותר במוסכים פיראטיים לא מורשים, או גם במוסכים מורשים אשר אינם פועלים מטעם חברה מסוימת. אך לעיתים קרובות, ההבדל במחיר איננו שווה את הסיכון שאתם נוטלים כאשר אתם מפקידים את רכבכם בידי צוות אשר איננו מכיר את דגמי הרכב על בוריין, אשר איננו מחויב להשתמש בחלקי חילוף מקוריים, ואשר איננו יכול לספק לכם תעודת אחריות על הטיפול. מעבר לכך, האלמנט החשוב ביותר הינו שמירה על בטיחות הנוסעים. רק מוסך קיה מורשה יכול להבטיח לכם זאת, משום שרק במוסכי קיה ישנה בקרה תמידית על בטיחות ואיכות התיקונים. בנוסף, מחקרים הוכיחו כי עלות הטיפולים לפי ק"מ (בהתאם להוראות היצרן) או לפי אורך זמן מסוים, הינם זולים ב-60% יותר ממצב של תיקון רכב רק כאשר יש תקלה.

מוסכי קיה מורשים

רמת גן: רח' היצירה 23. "מוסך קרל". אזור שירות: מרכז, שרון. מספר טלפון להתקשרות: 03-7515451
רחובות:  רח' קלמן גבריאלוב 38. "מוסך זני רחובות". מספר טלפון להתקשרות: 08-9462642. פקס: 08-9464202.
תל אביב: רח' גולמב 44. "קיה השלושה ת"א". מספר טלפון להתקשרות: 03-5379415. פקס: 03-5377300.
פתח תקווה: רח' שנקר אריה 18, קריית אריה. מספר טלפון להתקשרות: 052-9125445
תל אביב: רח' שניצלר 22. "קאיה יפו רכטמן". מספר טלפון להתקשרות: 03-6818118

מחפשים מוסך קיה? הכנסו לטכנו טסט עוד היום.